Szukaj
 • e-mail: biuro@psychodrama.com.pl
 • tel: 602 429 431, 601 273 713
Szukaj Menu

Nasz zespół

 

 • Barbara Sokół

  Barbara Sokół

  lekarz chorób wewnętrznych, specjalista II stopnia w zakresie psychiatrii, certyfikowany lider psychodramy, mgr historii sztuki.

  Posiada doświadczenie w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej – terapia nerwic, chorób psychosomatycznych. Stosuje psychoterapię psychodynamiczną, psychodramę. Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie oraz Instytutu Historii Sztuki UJ. Certyfikowany lider psychodramy (Psychodrama Institute for Europe). Ukończyła kurs psychologii analitycznej K. G. Junga prowadzony przez International Association for Analytical Psychology oraz szkolenie w zakresie psychoterapii psychodynamicznej organizowane przez Katedrę Psychiatrii Collegium Medicum

 • Monika Ścibak

  Monika Ścibak

  Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, certyfikowany psychoterapeuta psychodramy. Trener psychodramy.

  Psycholog (Wydział Filozoficzny UJ w Krakowie), certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, certyfikowany psychoterapeuta psychodramy (Psychodrama Institute for Europe). Posiada doświadczenie w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej: terapia osób uzależnionych i współuzależnionych, terapia nerwic i zaburzeń osobowości. Prowadzi grupy szkoleniowe oraz grupy terapeutyczne i rozwojowe metodą psychodramy. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu grup rozwojowych w biznesie. Zdobywała doświadczenie jako trener psychodramy prowadząc 3 grupy szkoleniowe I stopnia w Polsce oraz prowadząc wiele seminariów szkoleniowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Współpracownicy

 • Bernd Fichtenhofer

  Bernd Fichtenhofer

  Certyfikowany pedagog, reżyser, trener i superwizor psychodramy w Berlinie, Polsce, Rumunii. Przez około 8 lat był skarbnikiem w Międzynarodowym Zarządzie Institute for Europe (PIfE). Superwizor (DGSv), lider Psychodrama-Centre, Berlin.

  Prowadzi grupy psychodramatyczne I i II stopnia od 1991. Pracuje również jako superwizor dla osób uczących się psychodramy oraz dla trenerów. Ma doświadczenie pracy w biznesie za pomocą psychodramy, jak również w prowadzeniu seminariów self-experience. Pracował także jako aktor w teatrze i kabarecie. Lubi pracę z grupami i zachodzące w nich procesy.

  O 1998 roku poprowadził w Polsce 2 grupy szkoleniowe I stopnia oraz 2 grupy szkoleniowe II stopnia. W tym okresie dużo pracował jako superwizor dla polskich trenerów psychodramy oraz poprowadził wiele seminariów. W 2011 roku Anna Bielańska na jednej z konferencji nazwala go "ojcem polskiej psychodramy".

 • Małgorzata Stachura

  Małgorzata Stachura

  Specjalista Psychoterapii Uzależnienia i Współuzależnienia. Asystent Psychodramy. Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 • Katarzyna Niklas-Wołoszyn

  Katarzyna Niklas-Wołoszyn

  Psycholog z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w podejściu rodzinnym, asystent psychodramy, mama prawie rocznej Blanki;